ZADZWOŃ : +48 505 061 816 - Paweł Biegalewski PON - SOB: 07:00 - 18:00

Biały montaż

FIRMA HYDRAULIQ

Określenie ” biały montaż ” stosowane jest do elementów ceramiki sanitarnej montowanej w łazience lub kuchni. Obejmuje on wszelkie sanitariaty wykonane z różnego rodzaju ceramiki pokrytej warstwą szkliwa, np. umywalka, zlewozmywak, miska ustępowa, bidet, kompakt WC, wanna.

Nasza firma w sposób staranny i schludny montuje wszelkiego rodzaju armaturę wymienioną powyżej . Dzięki profesjonalnym narzędziom nie zniszczymy montowanych urządzeń . Przy silikonowaniu nie pobrudzimy nim wszystkiego dookoła .

Dlaczego warto zlecić biały montaż profesjonalistom?

Instalacja elementów ceramiki sanitarnej, choć pozornie może nie wydawać się skomplikowaną procedurą, wymaga jednak sporej wiedzy technicznej i doświadczenia. Nie mając pojęcia o tym, w jaki sposób przeprowadza się tego typu prace, nową umywalkę, kompakt WC czy wannę można bowiem zamocować niewłaściwie, a to z pewnością odbije się na funkcjonalność osprzętu. Amatorzy nieposiadający wprawy oraz odpowiednich narzędzi bardzo często też pomijają kwestię estetyki, dlatego rezultaty takich realizacji bywają po prostu niezadowalające. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy.

Hydrauliq.pl to przede wszystkim zespół fachowców doskonale znających się na swojej pracy, dla których zamocowanie umywalki, zlewozmywaka, bidetu czy wanny nie stanowi większego wyzwania. Działamy szybko i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klientów, dbając o każdy szczegół. Zapraszamy do kontaktu i zlecenia nam prac związanych z montażem wyposażenia kuchni czy łazienki.

Biały montaż 5
Potrzebujesz usługi BIAŁEGO MONTAŻU? Skontaktuj się z nami