ZADZWOŃ : +48 505 061 816 - Paweł Biegalewski PON - SOB: 07:00 - 18:00

Kotłownie gazowe

Dobrze wykonana kotłownia to gwarancja bezpieczeństwa dla domu i domowników. Dlatego podczas projektowania i montażu kotłowni uwzględniamy oczekiwania inwestora przy jednoczesnym zachowaniu przepisów i norm prawnych.

Budujemy kotłownie gazowe, tradycyjne – na węgiel, z podajnikiem na eko-goszek i pellet. Jesteśmy firmą, która nie boi się iść z duchem czasu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane kotłownie na rozbudowanej automatyce.

Kotłownia a rodzaj ogrzewania

Kotłownia to ważny element każdego domu. Jest to pomieszczenie z piecem grzewczym i dodatkowymi elementami w zależności od wybranej metody ogrzewania. Z tego powodu każda przestrzeń powinna zostać zaprojektowana indywidualnie. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest piec gazowy. Doceniany jest za prawie całkowicie bezobsługową formę oraz jednoczesne podgrzewanie wody. Urządzenia o mocy powyżej 30-60 kW powinny mieć wydzieloną przestrzeń o wysokości 2,2 m. Pozostałe aspekty uzależnione są od sposobu pracy maszyny.

Inną formą ogrzewania jest piec z podajnikiem na eko-groszek, pellet oraz węgiel. We wszystkich przypadkach kotłownia powinna zawierać dodatkowe miejsce na składowanie paliwa. Ważnym aspektem jest, aby pomieszczenie znajdowało się w niższych partiach domu i żeby było odpowiednio wentylowane. Podłoga musi zostać wykonana z niepalnych materiałów z wpustem kanalizacyjnym. Z obu stron pieca należy pozostawić wolne miejsce, aby móc swobodnie oczyszczać go z popiołu.


Kotłownie
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jest nam niezmiernie miło, że są Państwo zainteresowani naszą ofertą. W celu uzyskania bezpłatnej porady, fachowego doradztwa bądź wyceny prac zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz KOTŁOWNI ? Skontaktuj się z nami