ZADZWOŃ : +48 505 061 816 - Paweł Biegalewski PON - SOB: 07:00 - 18:00

Odkurzacze centralne

Najistotniejszą cechą odkurzaczy centralnych, która wyróżnia je na tle konstrukcji przenośnych, jest zupełne wyeliminowanie z cyrkulacji użytego zassanego powietrza.
O ile w najdoskonalszym nawet modelu odkurzacza tradycyjnego powietrze przechodzące przez worek z kurzem lub filtr wydmuchiwane jest z powrotem w pomieszczeniu sprzątanym, o tyle w odkurzaczach centralnych po wstępnym oczyszczeniu powietrze jest wydmuchiwane systemem przewodów na zewnątrz budynku.
Nie trzeba przekonywać co to oznacza. Powietrze którym oddychamy jest czyste, wolne od najmniejszych drobin pyłu i alergenów.

Jednym z podstawowych walorów odkurzania centralnego jest to, że nie towarzyszy mu hałas, pracuje bezgłośnie, gdyż jednostka centralna jest zazwyczaj ukryta w pomieszczeniu gospodarczym, garażu lub piwnicy, skąd system przewodów łączy ją z gniazdami ssącymi w poszczególnych częściach domu.Dlatego też tylko szum powietrza towarzyszący odkurzaniu pozwala sprzątać bez obawy o zakłócenie spokoju czy snu innych domowników.

Hydrauliq.pl – odkurzacze centralne

Wygoda użytkowania, efektywność działania oraz niska awaryjność to jedne z wielu zalet oferowanych przez nas rozwiązań. Implementowane przez nas odkurzacze centralne to jednostki projektowane z myślą o wydajności, które sprawdzają się doskonale zarówno w dużych obiektach, na przykład biurowcach, jak i w nowoczesnych budynkach mieszkalnych, szczególnie tych tworzonych zgodnie z założeniami smart home. Zdecydowanie ułatwiają utrzymanie czystość w pomieszczeniach, a sam proces sprzątania przebiega znacznie szybciej niż w przypadku użytkowania standardowych urządzeń o podobnej funkcji.

Klienci, którzy już zdecydowali się na tę opcję, bardzo doceniają oszczędność czasy oraz fakt, że jednostka centralna dzięki wydmuchiwaniu powietrza na zewnątrz, pozwala na wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu odkurzania oraz na skuteczne pozbycie się pyłu i roztoczy. Warto więc przeanalizować rachunek korzyści i zlecić firmie Hydrauliq.pl realizację instalacji – serdecznie zapraszamy!


Centralne odkurzacze hydrauliczne 1
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jest nam niezmiernie miło, że są Państwo zainteresowani naszą ofertą. W celu uzyskania bezpłatnej porady, fachowego doradztwa bądź wyceny prac zapraszamy do kontaktu.

POTRZEBUJESZ ODKURZACZA CENTRALNEGO? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI