ZADZWOŃ : +48 505 061 816 - Paweł Biegalewski PON - SOB: 07:00 - 18:00

Odkurzacze centralne

Najistotniejszą cechą odkurzaczy centralnych, która wyróżnia je na tle konstrukcji przenośnych, jest zupełne wyeliminowanie z cyrkulacji użytego zassanego powietrza.
O ile w najdoskonalszym nawet modelu odkurzacza tradycyjnego powietrze przechodzące przez worek z kurzem lub filtr wydmuchiwane jest z powrotem w pomieszczeniu sprzątanym, o tyle w odkurzaczach centralnych po wstępnym oczyszczeniu powietrze jest wydmuchiwane systemem przewodów na zewnątrz budynku.
Nie trzeba przekonywać co to oznacza. Powietrze którym oddychamy jest czyste, wolne od najmniejszych drobin pyłu i alergenów.

Jednym z podstawowych walorów odkurzania centralnego jest to, że nie towarzyszy mu hałas, pracuje bezgłośnie, gdyż jednostka centralna jest zazwyczaj ukryta w pomieszczeniu gospodarczym, garażu lub piwnicy, skąd system przewodów łączy ją z gniazdami ssącymi w poszczególnych częściach domu.Dlatego też tylko szum powietrza towarzyszący odkurzaniu pozwala sprzątać bez obawy o zakłócenie spokoju czy snu innych domowników.


Centralne odkurzacze hydrauliczne 1
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jest nam niezmiernie miło, że są Państwo zainteresowani naszą ofertą. W celu uzyskania bezpłatnej porady, fachowego doradztwa bądź wyceny prac zapraszamy do kontaktu.

POTRZEBUJESZ ODKURZACZA CENTRALNEGO? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI