ZADZWOŃ : +48 505 061 816 - Paweł Biegalewski PON - SOB: 07:00 - 18:00

Automatyczne systemy nawadniania

Tradycyjny sposób podlewania, na przykład wężem ogrodowym, coraz częściej jest zastępowany przez system automatycznego nawadniania. Rozwiązanie to nie jest tanie, ale ma wiele zalet. Jedną z nich z pewnością czas który musieli byśmy poświęcić na ręczne podlanie ogrodu. Inną zaś jest duża oszczędność wody – sięgająca 50 % w stosunku do tradycyjnego podlewania.

W przypadku systemu automatycznego nawadniania ogród podlewany jest za pomocą zraszaczy , mikrozraszaczy i linii kroplujących, dobranych do rodzaju roślinności a jego pracą kieruje odpowiednio dobrany sterownik.

Każdą z naszych prac poprzedza przygotowanie profesjonalnego projektu .Montujemy systemy dwóch najbardziej rozpoznawalnych firm z tej branży, których posiadamy autoryzację tj. RAIN BIRD i HUNTER.

System automatycznego podlewania – wygoda i wydajność

Decydując się na instalację rozwiązań opracowanych przez firmy RAIN BIRD oraz HUNTER, nasi Klienci mają pewność, że inwestują w sprawdzone oraz charakteryzujące się doskonałą wydajnością technologie. Linie kroplujące, zraszacze, a także mikrozraszacze pozwalają utrzymać nasadzenia w dobrej kondycji przez całe lato, dostarczając optymalną ilość wody zarówno roślinom ozdobnym, jak i tym uprawianym w celach konsumpcyjnych.

W rezultacie nie tylko ogród przed domem prezentuje się znacznie lepiej, ale też plony w warzywniaku mogą być obfitsze i smaczniejsze – i to w dodatku bez konieczności codziennego mocowania się z wężem oraz tradycyjną polewaczką. System automatycznego podlewania zaprojektowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz zainstalowany przez naszą profesjonalną ekipę to opcja, która cieszy się coraz większą popularnością. Jest to bowiem technologia znacząco wpływająca na wysokość plonów i jednocześnie optymalizująca ilość zużytej wody, co przekłada się na oszczędności w tym obszarze. Zapraszamy!


System automatycznego nawadniania 1
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jest nam niezmiernie miło, że są Państwo zainteresowani naszą ofertą. W celu uzyskania bezpłatnej porady, fachowego doradztwa bądź wyceny prac zapraszamy do kontaktu.

POTRZEBUJESZ SYSTEMU AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI