ZADZWOŃ : +48 505 061 816 - Paweł Biegalewski PON - SOB: 07:00 - 18:00

Pompy i zestawy hydroforowe

Zestawy hydroforowe to kompletne, w pełni zautomatyzowane urządzenia, niewymagające stałej obsługi, zapewniające nieprzerwane dostawy wody przy stałym ciśnieniu.

Zajmujemy się montażem zestawów hydroforowych, pomp do podnoszenia ciśnienia wody z wodociągu oraz pomp głębinowych.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić w doborze odpowiedniej pompy i jej osprzętu (sterowniki, wyłączniki ciśnieniowe) tak aby wszystko działało sprawnie i bezobsługowo.

Zestaw hydroforowy – czym się charakteryzuje?

Zestaw hydroforowy to urządzenia, które służą do stałego gromadzenia wody w instalacji wodociągowej. Składa się on z elementów takich jak pompa hydroforowa oraz zbiornik hydroforowy, który najczęściej charakteryzuje się pojemnością od 24 do 50 litrów. Jego działanie opiera się na pompowaniu wody do hydroforu, z którego można ją pobrać. Pompa uruchamia się automatycznie w momencie, gdy ciśnienie spadnie do minimalnej wartości. Dzieje się tak w chwili obniżenia poziomu wody. Po uruchomieniu pompy ciśnienie ponownie wzrośnie. Jest to cykl, który cały czas się powtarza.

Na rynku istnieje kilka rodzajów zestawów hydroforowych. Najczęściej stosuje się je w przypadku, jeśli dysponujemy ograniczoną ilością miejsca do zamontowania większego zbiornika hydroforowego. Rozwiązanie może również zastępować samodzielne pompy samozasysające. Przeznaczone są do użytkowania w budynkach mieszkalnych takich jak domy jedno, bądź wielorodzinne oraz na działkach rekreacyjnych.


Pompy i Zestawy Hydroforowe
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jest nam niezmiernie miło, że są Państwo zainteresowani naszą ofertą. W celu uzyskania bezpłatnej porady, fachowego doradztwa bądź wyceny prac zapraszamy do kontaktu.

POTRZEBUJESZ POMPY CZY ZESTAWU HYDROFOROWEGO? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI